Sepetim

    Sepetiniz Boş

Premium ve Harikalar Temalar İçinde Arayın

Twitter Blue Nasıl Alınır?

Twitter Blue Nasıl Alınır?

Twitter Blue Nedir?

Twitter Blue, Twitter’da normal kullanıcı statüsünden çıkarak Twitter’ın var olan öteki ek özelliklerini kullanabilmek emeliyle fiyatıyla satın alınan hizmettir. Aylık abonelik fiyatlandırmasıyla satın alınabilir ve fiyatlandırma her ülke için değişiklikler gösterebilir.

Twitter Blue satın alındıktan sonra profilinize mavi tik eklenir ve öteki tweeti düzenle gibi ek özelliklere de sahip olursunuz. Twitter daha öncesinde mavi tiki yalnızca muhakkak gereksinimlere sahip, kamu yararına faal ve dikkate değer şahısların hakikat hesaplarını tanımlayabilmek emeliyle kullanıyordu. Fakat yeni planlamayla beraber mavi tik özelliği Twitter Blue ile fiyatlı olarak satın alınabilir gidişattadır.

Twitter Blue Özellikleri Nelerdir?

Twitter Blue ile Twitter profilinizi çok daha şahsileştirilebilir alana dönüştürebilirsiniz. Mavi tik haricinde ek olarak sunulan bir çok değişik özelliğe Twitter Blue ile sahipsiniz. Twitter Blue satın alarak yalnızca mavi tike değil Twitter’ın erken ulaşıma açtığı öteki tüm ek özelliklerden de süratlice faydalanabilirsiniz.

Kaydetme butonu: Bir gönderi beğendiğiniz ve gönderiyi daha sonrasında daha süratli bir biçimde keşif etmek için kaydetme butonunu kullanabilirsiniz. Kaydettiğiniz gönderileri klasör altında toplayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu özelliği sınırsız sayıda gönderi için profiliniz üzerinde kullanmış olacaksınız.

Twitter Mavi Tik: Twitter mavi tik satın alarak profilinizi öteki profillerden ayırabilir ve çok değişik, çok havalı bir profile sahip olabilirsiniz. Twitter mavi tik almak için Twitter Blue satın almanız gerekir. Uygulama Simgesini Değiştirme: Twitter Blue, Twitter’ın değişik logo renklerinde veya ngerçek görüneceği konusunda size avantaj sağlar. Seçiminizi yaparak Twitter’ın özel uygulama simgelerinden faydalanın. Değişik Temalar: Mavi renkli Twitter haricinde kullanabileceğiniz birden fazla tema renk seçeneği ortaya çıkar. Özel Gezinme: Twitter’ı özel gezinme çubuğuyla önemsediğiniz içerikleri daha süratli keşfedebilmek için kullanabilirsiniz. Alt gezinme çubuğu olarak kullanılan özellikte en az 2, en fazla 6 öğe seçerek Twitter hedeflerine süratli bir biçimde erişebilirsiniz. Popüler İçerikler: Tüm popüler yazıların her birisini size tek bir çatı altında toplayarak sunar. Twitter Blue özelliğinden faydalanarak Twitter’da paylaşılmış ve rağbet gören bir çok değişik yazıya bu sayede daha kolay ulaşım imkanına sahip olursunuz. Okuyucu Görünümü: Twitter’ı okuyucu görünümünde kullanarak okuduğunuz içerikleri gözünüzü yormadan daha neşeli ve daha az hengameyle kullanırsınız. Tweeti Geri Alma: Paylaştığınız bir Tweeti hiç kimse görmeden silebilirsiniz. Şayet bir Tweet paylaşmak istiyorsanız Tweeti yayınlamadan önce önizleyebilir ve gözden geçirebilirsiniz. Geri alma butonuna basıldığındaysa tweetiniz herkes tarafından görülebilir hale kazanç.

Twitter Blue Ngerçek Satın Alınır?

Twitter Blue özelliğini isterseniz uslu telefonunuz üzerinden isterseniz masaüstünden süratlice güvenilir olarak satın alabilirsiniz.

Web üzerinden satın almak için alttaki adımları takip edin:

Twitter.com adresine giriş yapın. Daha Fazla > Twitter Blue butonuna basın. Abone Ol seçeneğine tıklayın. Abonelik maliyetinı ödeyin ve kullanmaya başlayın.

Twitter Blue özelliğini satın alamıyorsanız telefon numaranızı doğrulamadığınız için olabilir. Özelliği satın almak için Twitter telefon doğrulama sualnunu gidermeniz gerekir.

iPhone Twitter Mavi Tik Alma operasyonları için:

Twitter uygulamasını açın. Twitter Blue sekmesine tıklayın. Abone ol seçeneğine tıklayın. Abonelik maliyetinı ödeyin ve kullanmaya başlayın.

Twitter Blue Türkiye Maliyeti Ne Kadar?

Twitter Blue her ülkede değişik fiyatlandırma politikasına sahiptir. Twitter Blue üyeliğinin aylık ücretlendirmesi Türkiye için 110 TL’dir. 110 TL ücretlendirmeyi ödediğiniz taktirde Twitter Blue aboneliğine aylık ödeme yapmış olursunuz. Şayet bir sonraki ay ödemeyi tamamlamazsanız Twitter mavi tik profilinizden kaldırılır.

Amerika Birleşik Devletleri, Kanisme ve öteki ülkelerde Twitter Blue maliyeti şu anda masaüstünde satın alındığı taktirde 8 $. Şayet mobil uygulamadan satın alırsanız 11 $ dolar ödeme yapmanız gerekir.

Twitter Mavi Tik Gözükmüyor Neden?

Twitter Blue satın aldıktan sonra mavi tikiniz gözükmüyorsa endişelenmeyin. Twitter Blue özelliğinde Blue’nın vermiş olduğu öteki tüm özellikler profilinize aktarılır fakat mavi tikin profilinize yansıması öteki özelliklere göre azıcık daha uzun sürer.

Diğer Blog

27.09.2022

HTML nedir?

09.12.2022

SSL nedir

10.12.2022

WWW Nedir?

12.12.2022

cPanel Nedir?

12.12.2022

Plesk nedir?

18.12.2022

Php Nedir?

18.12.2022

ASP Nedir?

18.12.2022

Basic Nedir?

18.12.2022

Python nedir?

18.12.2022

Delphi Nedir?

05.01.2023

Script Nedir?

17.01.2023

Wordpress Nedir?

17.01.2023

Smf Nedir?

09.12.2022

MySQL nedir?

31.05.2023

Procreate Nedir?

09.12.2022

CSS Nedir?